Fra Enger i Sylling er det flott utsikt nordover mot Holsfjorden. Denne forsommerdagen var klar og solfylt.
TweetDen siste kneika er temmelig bratt. Tenk hvordan det var å være hest her når det var isete og glatt. Må ha vært litt av et slit, og ei heller ufarlig. Krokkleiva ble restaurert i år, og vi ser at det er laget hull i muren, slik at vannet kan komme ut.
Det har vært klart og kaldt i natt. Det er mye is på veien, og dette er bra. Flott med litt tele i bakken, så det kan bli skiløyper for barna. Det har blitt ryddet en ny trasé slik at vi kommer lettere inn men scooter, uten å måtte kjøre på vei. Utrolig klart og fint høstvær i dag.
Det var flotte farger da solen gikk ned over Ringerike siste lørdag i oktober. I bakgrunnen sees Tyrifjorden med armene Steinsfjorden til venstre og Nordfjorden til høyre.