Mens det var 62 cm snø på Tryvannshøgda nyttårsaften, var det bart på øyene i Indre Oslofjord. Her ser vi fjorden fra løypenettet mellom Holmenkollen og Frognerseteren.
TweetÅrets siste dag bød på flotte forhold for en skitur i Nordmarka kombinert med et besøk på en markastue. Ved Skjennungstua gjorde temperaturer like under null at snøen var tørr, og det var mulig å sitte ute. Og sannelig var det mulig å se hvor sola var.
Årets siste dag bød på flotte forhold for en skitur i Nordmarka, som her ved hvor løypa mellom Tryvann og Ullevålseter møter løypa til Skjennungstua. Skiløperne på bildet er på vei mot Ullevålseter.
Vakkert, men teknisk krevende i løypa over Grisputten til Sørskogen - det syns tydelig at for-vinteren har vært mild. Likevel imponerende at Bymiljøetaten har klart å kjøre her. Bildet er tatt nord for Grisputten.