Da jeg skled opp på siden av disse blide skiløperne, sa jeg at turen opp til Skjennungstua er verdt det, med den fine bakken nedover igjen, og de var alle enige. De stod der for å ta en selfie ved Skjennungen. Jeg hjalp dem med et litt bedre bilde med mobilen deres. Fra venstre Marianne Rytter Huseby og Anniken og Charlo Borchsenius.
TweetFlagget stod rett ut hele tiden, og grenene vaiet i furua. I bakgrunnen ser man deler av Sørkedalen, Heikampen og Oppkuven. Omtrent midt på bildet ser man Finnerud.
Det var ikke flere enn én person jeg så med t-skjorte, og hun var enig i at det var litt kaldt da jeg spurte henne om det.
Litt synd med denne busken, som har vært med på flere bilder, blant annet på bilde nr. 26810 og bilde nr. 28873.